•  

TESCO ŽABKA

 

Popis mojej franšízy  

Žabka je sieť maloobchodných predajní s potravinami, ktoré prinášajú rýchly nákup bez kompromisov. Naším cieľom je poskytovať čo najširší sortiment a služby, aby sme dokázali osloviť čo najširšiu skupinu zákazníkov.  Teší nás, že sa nám to darí, a zároveň rastie aj záujem franšízantov. Pod sloganom „Skočte si nakúpiť“ prináša Žabka menšie predajne potravín najmä v centrách miest, v okolí strategických dopravných uzlov či v obytných zónach. Žabka existuje na Slovensku od roku 2020, pričom nadväzuje na úspešnú tradíciu Žaby v Česku. Žabku a jej franšízantov podporuje silný, skúsený a stabilný partner – skupina Tesco, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 25 rokov.

 

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Sme vhodnou voľbou pre začínajúcich podnikateľov. U nás majú istotu v podnikaní s minimálnou počiatočnou finančnou investíciou.Franšízantom vždy odovzdávame novú predajňu kompletne vybavenú a zariadenú, a garantujeme im mesačnú províziu. Okrem osvedčeného podnikateľského modelu a know-how, sa môžu franšízanti spoľahnúť na podporu skúsených odborníkov z maloobchodu. 

 

Financie 

Celková počiatočná investícia je 1200 €.
 

Popis ideálneho franšízanta

Náš budúci franšízant by mal určite spĺňať určité osobnostné predpoklady – byť komunikatívny, prozákaznicky orientovaný, otvorený novým veciam a v neposlednom rade flexibilný. Tieto črty sú mimoriadne dôležité, pretože práve oni sú tvárou svojho obchodu. Vieme, že začiatky sú v biznise veľmi ťažké. Franšízant si však nemusí budovať svoj biznis od začiatku, ale ďalej rozvíjať existujúci, úspešný koncept. Každý človek, ktorý prejaví záujem o spoluprácu s nami je pozvaný na osobné stretnutie. Jeho cieľom je presvedčiť sa, že kandidát si uvedomuje, čo znamená franšíza, že je dostatočne motivovaný riadiť sám seba a učiť sa nové veci.

Pozrite si nás na: www.izabka.sk 

Kontaktujte nás na: info.zabka@tesco.com