•  

NATURHOUSE

 

Popis mojej franšízy  

NATURHOUSE je celosvetová sieť výživových poradní, ich predajne nájdete na Slovensku, v Českej republike a v zahraničí. Myšlienka NATURHOUSE sa zrodila v Španielsku. Našim klientom ponúkame širokú ponuku produktov na chudnutie, poradenstvo v oblasti stravovania. Naše tajomstvo spočíva vo výbere a správnej kombinácii potravín na základe individuálnych charakteristík každého človeka a chuťových preferencií. Ku každému klientovi máme individuálny prístup a jeho spokojnosť a výsledky sú našou najväčšou odmenou. Naším cieľom je tento koncept predstaviť čo najväčšiemu počtu ľudí, otvoriť nové prevádzky v mestách, kde doposiaľ ešte nie sú, a tak sa priblížiť našim zákazníkom.

 

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Našim franšízantom ponúkame zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti, overenú značku a kvalitu. Každý nový franšízant sa zúčastní nielen vstupného školenia, ale aj ďalších školení počas jeho pôsobenia. Ponúkame silné know-how, poradenstvo a podporu, asistenciu pri otvorení prevádzky, či marketingovú a propagačnú podporu.

Financie 

V prípade otvorenia pobočky typu mikro-mikro koncept od 9 200€, typ mikrokoncept od 11 200€, pre štandardnú predajňu od 16 100€, ktorá zahrňuje nákup tovaru, zariadení a úpravy obchodného priestoru podľa štandardov NATURHOUSE.

 

Popis ideálneho franšízanta

Náš ideálny franšízant má k dispozícii miesto, na ktoré mu pomôžeme vybrať jeden z našich dvoch konceptov. Má chuť pracovať, zdokonaľovať sa, neustále sa učiť novým veciam, bude viesť svoj vlastný tím ľudí so záujmom budovať značku NATURHOUSE. Skúsenosti v tejto oblasti nie sú podmienkou.

 

Kontaktné údaje 

NATUR SLOVAKIA, s.r.o.
Hrabina 338, 951 71 Sľažany, Slovensko

Ján Drábik
+421 903 432 001
franchising@naturhouse.sk