•  

DOM FARIEB

Popis mojej franšízy

Značka DOM FARIEB predstavuje širokú sieť predajní s pestrou ponukou farieb, lakov a doplnkov potrebných na maľovanie. Individuálny prístup, odborné poradenstvo, kvalifikovaný personál sú typické pre sieť predajní nielen na Slovensku, ale aj v širšom zahraničí. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkovi pohodlný predaj, odborné poradenstvo a ľahkú orientáciu v produktoch. Proklientsky prístup je pre nás prvoradý.

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás?

Značka DOM FARIEB je overená dlhoročnými skúsenosťami, to je to najatraktívnejšie čo ponúkame našim franchízantom, overená značka s overenou kvalitou. Franchízant dostane k dispozícii celkové vybavenie predajne, propagačné materiály, zariadenia pre prípravu farbí, lakov. Úvodné školenie, tréning predajných zručností, bonusový systém taktiež našim nových franchízantom nebude chýbať.

Popis ideálneho franšízanta

 

Náš ideálny franchízant má záujem otvoriť si prevádzku v meste, v ktorom žije aspoň 8000 obyvateľov. Je potrebné aby priestor budúcej predajne mal rozlohu 100 - 250 m2 a mal k dispozícii parkovisko. Prax v oblasti obchodu nie je podmienkou. Nášmu novému franchízantovi bude záležať na budovaní mena predajne, proklientkom prístupe, dodržiavaní obchodnej stratégie.

Financie 

V rozmedzí od 15 000€ – 50 000 €