•  

MAXECO

 

Popis mojej franšízy  

Spoločnosť MAXECO vznikla v roku 2011, v roku 2015 expandovala do Európy a zaradila sa do franšízového systému. Spoločnosť MAXECO ponúka svojim zákazníkom inovatívny spôsob vykurovania, zameriava sa na vyhľadávanie nových technológií pomocou, ktorých je možné zlepšiť kvalitu bývania a životného prostredia. MAXECO je rodinná firma, ktorá predstavuje kombináciu kvalitných dlhoročných skúseností s aktívnou praxou v oblasti obchodu, ktorá dbá primárne o potreby zákazníkov. Ich cieľom je vytvoriť sieť regionálnych partnerov, ktorá pokryje celú Slovenskú republiku. Najkvalitnejšie materiály, profesionálna práca, špičkový servis a spokojný zákazník je to čo sa skrýva pod značkou MAXECO.

 

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Vytvorili sme pre Vás stratégiu a zabezpečíme technickú, právnu a marketingovú podporu predaja. Každý nový franšízant absolvuje vstupné technické a obchodné zaškolenie, bude začlenený do našej distribučnej siete a taktiež veľmi radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej lokality či prepracovaním logistiky.

Financie 

Licencia MAXECO 10 000 - 20 000 € v závislosti od veľkosti regiónu

Skladové zásoby 10 000 - 20 000 € podľa veľkosti pobočky a skladu

 

Popis ideálneho franšízanta

Náš ideálny franšízant má obchodné zručnosti, vie si dobre zorganizovať svoj tím ľudí či obchodnú logistiku. Dokonale sa orientuje na zákazníka, ktorého spokojnosť je preňho prvoradá. Výhodnou, avšak nie podmienkou sú znalosti v oblasti elektra alebo stavebníctva.

 

Kontaktné údaje 

MAXECO s.r.o.
Puškinova 17, 080 01 Prešov

Martin Dzubaj
+421 907 946 310
m.dzubaj@maxeco.info