•  

1DAY

Popis mojej franšízy

1 DAY je overená slovenská značka, ktorá kladie dôraz na kvalitu a inovácie. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 2009. Naše predajne Vás okúzlia širokou ponukou sortimentu, či milým zákazníckym prístupom, no hlavne kvalitným alkoholom, na ktorý sa špecializujú. Našim cieľom je rásť, rozširovať naše pobočky, nachádzať ďalších partnerov, ktorý nám v našom rozvoji pomôžu a stanú sa súčasťou našej 1day rodiny.

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Našim franšízantom ponúkame dlhodobú spoluprácu, pomocnú ruku pri riešení akýchkoľvek problémov, profesionálny prístup. Možnosť podieľať sa na rozvoji našej značky, komplet celý marketingový plán, od rozloženia predajne až po odporúčania ako čo najlepšie tovar predať. Školenia o jednotlivých produktoch, garantovaný spätný bonusový systém a veľa ďalších výhod.

Financie 

Celková investícia sa pohybuje od 65 000€ – 100 000€. Odvíja sa od veľkosti prevádzky, jej pripravenosti či nutnosti prerobenia do požadovanej podoby vrátane vybavenia.

Popis ideálneho franšízanta

Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať, budovať našu značku. Budú s radosťou viesť svoju predajňu, motivovať ľudí. Prax v maloobchode je samozrejme vítaná. Nebude im problém viesť svoj vlastný tím ľudí a bude im záležať na proklientskom prístupe, ktorý hrdo hlásame. Ideálny partner príde už aj s konkrétnym miestom, kde by predajňu chcel otvoriť a ukáže nám aj personálne zastúpenie, ktoré zastreší chod prevádzky 7 dní v týždni.

Prelink

https://www.1day.sk/

Kontaktné údaje *

1. day s.r.o. Mlynárska 19, 040 01 Košice Mgr. Pavol Kuľha - Franchise Manager +421 907 839 641 kulha@1day.sk

Koncepty / 1DAY - foto
Koncepty / 1DAY - foto