•  

ŠTRBSKÉ PRESSO

 

Popis mojej franšízy  

ŠTRBSKÉ PRESSO je káva so slovenskou receptúrou pripomínajúcou tradíciu naprieč svojimi originálnymi šálkami. Je to káva so slovenským duchom, typickým názvom charakterizujúcim Slovensko, káva kde osobitne dbáme na kvalitu nielen pri výbere zŕn, ale tiež pri ich spracovaní tak aby bolo dosiahnuté ich dokonalé rovnovážne praženie, vyrovnaná chuť a zážitok. Našim cieľom je čo najviac priblížiť ľuďom po celom Slovensku túto neodolateľnú chuť kávy a ukázať im čo kvalitná káva naozaj znamená.

 

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Našim novým franšízantom ponúkame nami overené a vybudované know-how. Spoluprácu ponúkame na štyroch úrovniach v závislosti od toho, čo referuje nový franšízant - „Micro stand“ - prenosný mobilný stánok, „Micro coffee shop“- kaviarnička do cca 30 m2, „Mini coffee shop“ - kaviareň do cca 45 m2 alebo „Kaviareň ŠTRBSKÉ PRESSO“ v rôznych veľkostiach. Náš nový franšízant dostane komplet overený marketingový plán ako aj pomoc a asistenciu s rozbehnutím kaviarne.

Financie 

Od 1000€ - 3700€ v závislosti od veľkosti kaviarne.

 

Popis ideálneho franšízanta

Hľadáme ľudí s dobrými manažérskymi schopnosťami a zručnosťami, nebude im robiť problém akceptovať naše pravidlá a zabehnutý systém. Náš ideálny franšízant má chuť pracovať, obohacovať svoje vedomosti o problematike kávy, ktorú má veľmi rád. Bude pracovať na tom, aby jeho zákazníci odchádzali spokojní. Výhodou je prax z oblasti obchodu, nie je to však podmienkou.

Kontaktné údaje

VISIO, s.r.o.
Pri Habánskom Mlyne 16 811 04 Bratislava

Michal Pollák
+421 910 949 499
mpollak@strbskepresso.sk