•  

BENU lekárne

Popis mojej franšízy

 

Značka BENU je najväčšou lekárenskou sieťou v kontinentálnej Európe. Na Slovensku môžu naše služby využívať pacienti od roku 2016. Vytvárame prosperujúcu sieť lekární, ktorú je vidieť. Sme jedinou franchisingovou sieťou lekárni na Slovensku. Široká škála výhod a benefitov pre našich franchisantov im dáva možnosť lepšie obstáť na stále konkurenčnejšom trhu.

Chceme, aby čo najviac pacientov – zákazníkov malo možnosť využívať kvalitné lekárenské služby a poradenstvo. Preto je v našom záujme zvyšovať dostupnosť značky BENU prostredníctvom kmeňových i franchise BENU lekárni po celom území Slovenska.

 

 

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás?

 

BENU franchise je praxou overený koncept, ktorý funguje.  Je orientovaný predovšetkým na  potreby pacienta - zákazníka. Vytvárame moderné lekárne navrhnuté v čistých líniách. V lekárni sa cíti príjemne a komfortne nielen  pacient - zákazník, ale aj samotný majiteľ či lekárnik.

Náš koncept staviame na hodnotách ako je transparentnosť a dôvera.

Držiteľovi franchisingovej licencie poskytujeme naše „know-how“. Franchisant profituje naraz z viacerých strán (významný ekonomický prínos formou tzv. “zadnej“ marže, zefektívnenie práce, možnosti odborného rastu zamestnancov, zvýšenie konkurencieschopnosti a atraktivity lekárne,  služby s ohľadom na prevenciu ochorení). Prispievame tým významnou mierou k stabilizácii podnikania vo verejnej lekárni.

 

Popis ideálneho franšízanta

 

Snažíme sa predovšetkým osloviť majiteľov, lekárnikov, ktorý už vlastnia alebo pracujú v lekárni. Majú reálne skúsenosti s prevádzkou verejnej lekárne a v tejto dobe cítia potrebu zmeny.  Vo svojej lekárni by chceli mať moderný koncept, ktorý je vyhľadávaný pacientami - zákazníkmi a veľmi pozitívne vnímaný výrobcami. Sme však otvorení aj novým zaujímavým projektom a lokalitám. Ideálny franchisant by mal mať radosť z nových vecí, nebáť sa zmeny.  Spolupráca so silnou a stabilnou značkou je pre neho veľkou výzvou.

Prelink
 https://www.benulekaren.sk/franchisa

 

Kontakt
+421 910 682 680
 +421 910 927 030
 franchising@benulekaren.sk