•  

DEPIL CONCEPT

Popis mojej franšízy

DepilConcept bol uvedený na trh v Portugalsku. Značka DepilConcept predstavuje sieť špecializovaných kozmetických salónov špecializovaných sa na oblasť fotoepilácie a fototerapie. Ponúka trvalé odstránenie ochlpenia a ošetrenie pleti pomocou najmodernejších technológií a špecializovaných odborníkov. Chcete ponúkať zákazníkom kvalitný servis a dlhotrvajúce výsledky? DepilConcept je tá správna cesta!

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Ponúkame overený koncept podnikania, záruku ziskovosti, veľký potenciál rastu ako aj možnosti neustáleho zvyšovania kvalifikácie a vzdelávania sa. Pomôžeme Vám nájsť vhodné priestory, zaškolíme Vás do odbornej problematiky a taktiež Vám prvé mesiace pomôžeme dosahovať zisky. Marketing, reklamné materiály a prístup k inovatívnym technológiám a marketingovým nástrojom Vám taktiež nebude chýbať.

Financie 

Od 18 600€ - 36 900€, v závislosti od zvolenej možnosti investovania.

Popis ideálneho franšízanta

Náš ideálny partner by mal uvažovať o otvorení pobočky v meste, kde žije viac ako 30 000 ľudí, nechýba mu chuť pracovať, precíznosť. Bude sa snažiť čo najviac dodržiavať obchodnú stratégiu DepilConceptu a rozširovať sieť. Skúsenosť s kozmetikou je vítaná, nie je však podmienkou.

Prelink

https://www.depilconcept.sk/

Kontaktné údaje *

DEPIL Czechoslovakia s.r.o. Werferová 3782 / 6 040 11 Košice Slovensko Peter Trelo +421 951 922 572 franchising@depilconcept.sk

 

Koncepty / DEPIL CONCEPT - foto
Koncepty / DEPIL CONCEPT - foto