•  

SIMPLEA

 

Popis mojej franšízy  

Finančná poradenská spoločnosť Partners expandovala aj na Slovensko. Na tento obchodný krok zvolila nový názov a tiež značku – Simplea. Táto značka je zvolená pre komunikáciu všetkých skupinových aktivít na slovenskom trhu. Spolu s finančným poradenstvom skupina Partners prináša na slovenský trh tiež niektoré vlastné finančné produkty. Dodáva ich prostredníctvom dcérskych spoločností - Simplea Poišťovňa, ktorá ponúka jednoduché, transparentné životné poistenie, Simplea Investície, ktorá ponúka diverzifikované a nízkonákladové investičné riešenie v podobe ETF fondov, Trigea. Našim cieľom je čo najviac rozšíriť našu silnú značku, otvárať naše pobočky a prinášať našim klientom široký, no hlavne kvalitný servis z oblasti financií.

 

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Našim nových franšízantom ponúkame silnú značku, ktorá má vynikajúce renomé, koncept bez licenčných a franšízových poplatkov. Pomôžeme im s otvorením novej pobočky vo vysokom štandarde, taktiež im nebude chýbať široké portfólio produktov od svetových finančných inštitúcii. Každý nový franšízant dostane kvalitný a preverený systém úspešného obchodného vzdelávania pre celý svoj tím, manuály poradenskej činnosti marketingovú a obchodnú podporu, prístup k profesionálnym finančne plánovacím nástrojom a CRM systému.

Financie 

Približne 40 000€, počíta sa s približne 5 zamestnancami na pobočke.

 

Popis ideálneho franšízanta

Hľadáme vyspelé osobnosti, skúseným manažérov, podnikateľov s vysokou úrovňou obchodných zručností, ktorí majú minimálne trojročnú prax vo vedení tímu. Skúsenosti z oblasti finančných služieb sú výhodou, podmienkou nie sú. Náš ideálny franšízant dokáže viesť obchodné miesto, detailne pozná región, v ktorom má záujem pôsobiť, má v ňom silné a rozsiahle kontakty. Je otvorený novým veciam, poznatkom, vzdelaniu, osobnému rozvoju. Nie je trestne stíhaný.

 

Kontaktné údaje 

Simplea, a.s.
Staromestská 3, 811 03, Bratislava – Staré Město

Peter Michajlov
0800 63 63 63
info@simplea.sk