•  

KINEKUS

Popis mojej franšízy  

KiNEKUS je sieť maloobchodných predajní so sortimentom: domácnosť, náradie, záhrada, vykurovanie. Spoločnosť je na trhu viac ako 30 rokov. Cieľom je priniesť radosť z užitočných vecí do domácnosti alebo dielne či záhrady. A to čo najväčšiemu počtu obyvateľov.

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Značka KiNEKUS je vhodná pre tých, ktorí chcú vlastniť kamennú predajňu s potrebami pre domácnosť záhradu a vykurovanie. Značka je etablovaná, má zabehnutú sieť predajní, overený sortiment, ktorý prispôsobuje trhu. Overený marketing a know-how na vedenie predajne v celku.

Financie 

Predpokladaná investícia je od 390 €/m2 predajne. Závisí od veľkosti predajne a využitia plochy. Suma je počítaná vrátane regálového systému, pokladničného systému a časti technických úprav predajne ako osvetlenie, zázemie a finálna úprava podlahy.

Popis ideálneho franšízanta

Ideálny franchisant by mal byť tak trochu ambasádor značky KiNEKUS. Predovšetkým oddaný službe zákazníkom a k tomu viesť svoj tím. Výhodou sú skúsenosti v maloobchode s vedením pracovného tímu. Rozhodujúce je silné zameranie na potreby zákazníka a služby s tým spojené.

Kontaktné údaje 

Franchising KiNEKUS

Rosinská cesta 13, 010 01 Žilina

franchising@kinekus.sk

+421 908 681 318 (franchise manager)