•  

DIRECTREAL

Popis mojej franšízy

Mc. Farlow Group sro je najväčšia slovenská franchisingová sieť realitných kancelárií. Na trhu s realitami pôsobí už viac ako 10 rokov a za tú dobu sa jej podarilo vrámci Slovenska otvoriť 37 kancelárií a osloviť tisícky klientov. Svojim klientom ponúkajú profesionálne realitné, maklérske služby. Ich cieľom je šíriť myšlienku Direcreal-u po celom Slovensku, teda priamo a reálne. Tieto dve slová dokonale vystihujú ich prácu a ich najväčšou odmenou ich spokojný klient.

 

Prečo som ja (moja značka) vhodná pre Vás? 

Spoločnosť Directreal má skúsenosti, know-how, jej majitelia vedia, čo robiť pre to, aby boli úspešní a rovnako to, čomu sa vyvarovať. Predmetom franšízy je licencia na koncept značkovej realitnej kancelárie. Kancelárie, ktorá má meno, zázemie, dôvera, podrobný manuál na podnikanie a najmä vízia a perspektíva dlhodobého rastu - toto všetko a ešte viac ponúkame našim novým franšízantom. Pripojte sa aj vy k sieti Directreal a buďte úspešní.

 

Popis ideálneho franšízanta

Náš ideálny franšízant chce pracovať v obore realít, pretože ho to baví. Chce s nami dokonale spolupracovať a podieľať sa na budovaní značky Directreal. Skúsenosti v oblasti realít nie sú podmienkou, sú však výhodou. S nami sa vyhnete počiatočným omylom a môžete sa tak hneď od začiatku venovať predaju realít.

 

Kontaktné údaje 

Mc.Farlow Group sro. Directreal
Stará Vajnorska 11 831 04 Bratislava

Marián Paták
+421 905 33 88 77
info@directreal.sk