•  

HOBBY MARKETY

Rozhodli sa podeliť so svojim know – how a vytvorili unikátny franšízový koncept pre HOBBY MARKETY

Rodinná firma KINEKUS pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991, už viac ako 33 rokov prináša spokojným zákazníkom široký sortiment produktov a kvalitného náradia pre ich domácnosť, záhradu a dielňu. Aktuálne má na Slovensku a v Čechách 14 predajní, z toho už 4 z nich fungujú na spôsobe franšízy. Do budúcna sa netají veľkými cieľmi, plánuje otvoriť približne 50 predajní pod značkou KiNEKUS.

Príbeh úspešnej slovenskej firmy

Štefan Súkeník majiteľ a zakladateľ, je príkladom, že viera a odhodlanosť dokážu premeniť sen mladého 14 – ročného chlapca na skutočnosť. Začínal výrobou drevených hračiek a rokmi tvrdej driny sprevádzanej nie len úspechmi ale aj pádmi, dokázal vybudovať jeden z najúspešnejších hobby marketov na Slovensku.

Vďaka usilovnej práci a dobrému podnikateľskému plánu KiNEKUS postupne rástol. Firma sa začala orientovať nielen na maloobchodný predaj, ale aj na veľkoobchod. Rozširovala svoj sortiment o ďalšie produkty, čím sa stala atraktívnou nielen pre bežných zákazníkov, ale aj pre remeselníkov a firmy.

Budúcnosť praje odvážnym, aj preto chcú byť vždy krok vpredu

Vstúpiť „do neznámych vôd“ si vyžaduje veľké odhodlanie, ktoré Štefanovi Súkeníkovi nikdy nechýbalo. Aj z toho dôvodu sa rozhodol chopiť výzvy a vybudovať unikátny franšízový koncept pre hobby markety. 

 „Slovensko síce nie je veľké, ale máme tu množstvo šikovných ľudí, ktorí majú skvelé nápady, ale väčšina z nich končí v „šuflíku“. A to je obrovská škoda. Je pochopiteľné, že majú obavy a strach vrhnúť sa do víru podnikania, ktoré nesie v sebe množstvo otáznikov. No my prichádzame s odpoveďami a našim kompletným know – how, s ktorým sme pripravení sa podeliť,“ uvádza Štefan Súkeník.

Základom úspechu sú kvalitné služby a ľudský prístup

Pre Štefana Súkeníka sú rodinné hodnoty mimoriadne dôležité a pokladá ich za kľúčové pri budovaní prosperujúcej spoločnosti. Na prvé miesto kladie spokojnosť svojich klientov a samotných zamestnancov. Aj z toho dôvodu hľadá pre svoj franšízový koncept nie len skúsených podnikateľov, ale predovšetkým osobnosti, ktoré by po ľudskej stránke zapadli do KiNEKUS rodiny. 

Spoznajte príbeh tejto rodinnej spoločnosti

Prečo sa rozhodnúť podnikať v oblasti hobby marketov a v čom spočíva výnimočnosť franšízového konceptu spoločnosti KiNEKUS, prezradí jej zakladateľ Štefan Súkeník: VIDEO

Blogy / HOBBY MARKETY - foto