•  

FRANCHISE EXPO FRANKFURT 2023

Táto udalosť bola jedinečnou príležitosťou spoznať svet franšíz, objaviť nové podnikateľské príležitosti a stretnúť sa s lídrami v oblasti franchise podnikania.

Na výstave sme sa ocitli medzi farebnými stánkami, plnými života a nabitými informáciami o rôznych franšízach. Každá značka si dala záležať na príprave a prezentácii svojho konceptu.

Koncepty sme si prešli od stánku k stánku, zaujímali sme sa o podrobnosti a nechávali sa vtiahnuť do sveta podnikania. Mnohí vystavovatelia nám ochotne predstavovali svoje koncepty, zdieľali svoje príbehy úspechu a odpovedali na naše otázky. Bolo fascinujúce vidieť rôznorodosť franšíz, od malých rodinných podnikov po medzinárodné giganty.

Okrem stánkov s franšízami sme sa zúčastnili aj na rôznych workshopoch a prednáškach, ktoré ponúkali hlbší pohľad do sveta franšíz. Renomovaní odborníci zdieľali svoje poznatky a skúsenosti, ponúkali rady týkajúce sa výberu franšízy a úspešného riadenia podniku. Tieto vzdelávacie momenty boli pre nás cenným prínosom a poskytli nám nové perspektívy na podnikanie.

Atmosféra solidarity a vzájomnej podpory bola cítiť na každom kroku, čo nám len potvrdilo, že sme súčasťou rozsiahlej a dynamickej komunity podnikateľov.

Táto udalosť nám otvorila oči pre množstvo podnikateľských príležitostí a posilnila náš záväzok voči svetu franšíz. Sme si istí, že tieto nové poznatky a kontakty nám pomôžu rásť a úspešne budovať náš franšízový príbeh.

 

Viac informácii o výstave nájdete tu: https://www.franchise-expo.com/