Detail novinky

Výstava podnikateľských konceptov - Podnikajte s franchisingom 2017


Uvažujete o možnosti podnikať s overeným konceptom? Poznáme miesto, kde okrem inšpirácie nájdete aj všetky potrebné informácie. 12.10.2017 sa uskutoční v Bratislave výstava Podnikajte s franchisingom 2017


www.podnikajtesfranchisingom.sk
Link: www.podnikajtesfranchisingom.sk

Podujatie ponúkne okrem množstva informácií a skúsenosti aj prezentácie konkrétnych franchisingových konceptov. Ak sa vám niektorý koncept bude zdať zaujímavý, budete mať možnosť o ňom získať podrobnejšie údaje priamo od jeho majiteľa alebo zástupcu. Môže to byť prvý krok pre získanie nového biznisu a finančnej nezávislosti.

Účastníci odídu bohatší o praktické poznatky, informácie a inšpiráciu o nových možnostiach podnikania a tiež získajú príležitosť nadviazať nové kontakty. Návštevníci sa na výstave Podnikanie s franchisingom budú môcť zoznámiť s aktuálnou ponukou franchisingových konceptov a najnovšími trendmi vo franchisngovom podnikaní.

Franchisori zas získajú priestor pre prezentáciu svojich konceptov. Pre franchisorov, ako aj záujemcov o franchisingové licencie tak výstava franchisingu predstavuje ideálne miesto pre získanie nových partnerov. Pre širšiu podnikateľskú odbornú verejnosť výstava vytvorí možnosť inšpirácie na rozvoj vlastného biznisu.

Podujatie je bezplatné, stačí sa zaregistrovať na https://podnikajtesfranchisingom.sk/vstupenky


Spozori SFA

Zmluvní partneri SFA:

Mediálni partneri SFA