Detail novinky

Pizza Mizza - Tri vody


Neďaleko Bratislavy, pri Malinove sa dokončuje jedinečný projekt rezidenčného bývania s výnimočným urbanistickým riešením, ktorého hlavnou dominantou je centrálna časť s parkom a jazerom. Jazero je umelým ostrovom rozdelené na tri samostatné vodné plochy –Tri vody. Jedna z nich sa bude využívať na kúpanie, ďalšie dve na vodné športy a relax.V polyfunkčnom objekte na ostrove budú nielen obchody a služby, ale aj reštaurácia s terasou, z ktorej bude krásny výhľad na jazerá. Výnimočný projekt si vyžaduje aj výnimočné dizajnové riešenia interiérov, ale tiež kvalitnú a primeranú ponuku v oblasti gastronómie. Tvorcovia a prevádzkovatelia projektu Tri vody oslovili s ponukou na zriadenie reštaurácie v tomto zaujímavom, takmer mediteránskom prostredí, známu značku Pizza Mizza.

Pizza Mizza ponúka túto reštauráciu do franšízy. Pre budúceho majiteľa – franchisanta sú pripravené špeciálne podmienky na financovanie zriadenia tejto prevádzky. Franchisant totiž nebude hneď na začiatku potrebovať v plnej výške kapitál na jej výstavbu, bude ho mať možnosť splácať počas doby nájmu.
V prípade, že máte záujem zúčastniť sa výberového konania na franchisanta reštaurácie Pizza Mizza Tri vody, prihláste sa e-mailom na: gastronet@pizzamizza.sk
Preferovať budeme uchádzačov s praxou vo vedení gastronomických prevádzok, ktorým by pomáhali aj rodinní príslušníci. Výhodou by bolo bydlisko v obci Malinovo alebo v blízkom okolí. Dôležité bude aj stotožnenie sa uchádzača týmto projektom a mimoriadna motivácia na vytvorenie výnimočného prostredia pre budúcich hosťov.

Pozrite: http://www.superbyty.sk/obchodne-priestory


Spozori SFA

Zmluvní partneri SFA:

Mediálni partneri SFA