Detail novinky

Ošetrovateľské centrum SLNEČNÝ DOM je členom SFA


Podporte Ošetrovateľské centrum – budujeme lepší svet pre bezvládnych seniorov !
Humenské Ošetrovateľské centrum sa stalo finalistom a zároveň je nominované na Cenu verejnosti v prestížnej súťaži Via Bona Slovakia 2016 ako jediná spoločnosť z Východného Slovenska! Sme dôkazom, že aj na Východe sa „TO DÁ“!Stačia 2 kliknutia, aby ste nás podporili aj Vy svojim hlasom na do 31. marca 2017 na uvedenom linku:
https://ekonomika.sme.sk/c/20472849/zvolte-si-najlepsi-podnikatelsky-projekt.html


Prečo podporiť práve nás? Záleží nám na dôstojnom starnutí v celej krajine!
Svojím neúnavným úsilím budujeme a tvoríme lepší sveta pre vážne a dlhodobo chorých, ktorí sú doslova závislí od kvalitnej starostlivosti. Roky rozvíjame stratégiu k trvalej spokojnosti zamestnancov, práve ktorí sú piliermi výnimočnej starostlivosti.
Aj keď nás okolnosti tlačia do nekvality, nechceme sa vzdať! Pre našu krajinu chceme vykonať ešte viac, naďalej byť dobrým príkladom praxe a pomáhať tvoriť koncepciu starostlivosti pre celé Slovensko.
Na posteli v bezvládnosti raz môže ležať moja mama, brat, ja... Každý z nás chce mať istotu, že vo chvíľach bezmocnosti nestratí dôstojnosť a dokáže ju zabezpečiť aj pre milovaného blízkeho. Existuje väčší motív, väčší impulz pre odhodlanie dať do svojej práce všetko?
Za Váš hlas zo srdca ďakujeme...
www.osetrovatelskecentrumhe.sk


Spozori SFA

Zmluvní partneri SFA:

Mediálni partneri SFA