Detail novinky

Directreal oslavuje 10. narodeniny

Týka sa konceptu: Directreal

Internet: http://www.directreal.sk/sk/fransiza
Telefón: +421 905 33 88 77

Realitná sieť Directreal oslávila v týchto dňoch už 10. narodeniny.Za prvú dekádu svojej existencie sa so svojimi 37 kanceláriami stal najväčšou slovenskou realitnou sieťou a stále napreduje. Pobočky má po celom Slovensku a zastrešuje tak nehnuteľnosti od západu až po východ krajiny.

Ani sa nám nechce veriť, že uplynulo už 10 rokov od chvíle keď sme začali uvažovať o vytvorení našej realitnej siete. Samozrejme za týmito desiatimi rokmi sú hodiny, dni mesiace tvrdej práce a množstvo manažérskych rozhodnutí či ísť tou alebo inou cestou. Taktiež sme stretli na tejto ceste množstvo šikovných kolegov maklérov, majiteľov kancelárií a samozrejme ich spokojných klientov. Prezradil nám Marin Paták zakladateľ spoločnosti.

O spokojnosti klientov svedčia aj tisíce referencií, ktoré na stránke https://www.directreal.sk/realitni-makleri/referencie-spokojnych-klientov neustále pribúdajú.

Pokiaľ aj vás láka svet realít a chceli by ste sa stať súčasťou tejto úspešnej siete a spolupodieľať sa na ďalších obchodoch sprostredkovaných v jej mene, je tu šanca. Kliknite na: https://www.realitne-podnikanie.sk/sk#about

Je pritom jedno, či ste realitný maklér, majiteľ už existujúcej kancelárie alebo úplný začiatočník v tomto obore.
Tím profesionálov vás zaškolí a zasvätí do tajov reality realít :)

Spozori SFA

Zmluvní partneri SFA:

Mediálni partneri SFA