Franchisingové
koncepty

Ponuky pre
potenciálnych partnerov

Členovia
SFA

Zoznam
naších členov

Ako sa stať
členom SFA?

Prihláška
do asociácie

Novinky z trhu

Úspešný rast siete realitných kancelárií ARCHEUS v roku 2016

Pridané: 18.01.2017
Ak chcete podnikať dlhodobo úspešne, nakoniec sa budete musieť posúvať ďalej. Franchising je cesta k tomu, ako podnikať vo veľkom, ukázať sa čo najväčšiemu počtu ľudí a samozrejme, čo najviac ich osloviť. Sieť realitných kancelárií ARCHEUS vďaka tomu..

Čítať celé

Propagácia členov SFA v médiách

Pridané: 17.01.2017
Dôležitou úlohou Slovenskej franchisingovej asociácie je pozitívna propagácia členov SFA. Usilujeme sa o to aj v médiách, samozrejme pokiaľ nám relevantné aktuálne informácie naši členovia poskytnú.

Čítať celé

McDonald’s rozpredáva ázijské aktivity

Pridané: 15.01.2017
Americký reťazec rýchleho občerstvenia McDonald’s začne budúci týždeň prijímať ponuky na odkúpenie až tretiny podielu vo svojich japonských dcérskych firmách. Reťazec tak pokračuje v rozpredávaní aktivít v Ázii po tom, čo sa pred niekoľkými dňami zbavil..

Čítať celé

Novela európskeho Etického kódexu franchisingu

Pridané: 12.01.2017
Slovenská franchisingová asociácia je riadnym členom Európskej franchisingovej federácie (EFF) a z toho jej vyplýva povinnosť akceptovať jej dokumenty.

Čítať celé

Bude rok 2017 rozprávka alebo realita ?

Pridané: 09.01.2017
Asi každý pozná klasickú filmovú rozprávku „Cisárov pekár a pekárov cisár“. Táto rozprávka, takmer ako každá, skončí šťastne a veselo. Na sociálnych sieťach koluje parafráza,

Čítať celé
Kontaktujte nás

Spozori SFA

Zmluvní partneri SFA:

Mediálni partneri SFA